AKTUALNOŚCI

  1. pl
  2. en

Norweskie

Fundusze

ZŁOTOWSKIE TARGI BIZNESU

20 września 2023
ZŁOTOWSKIE TARGI BIZNESU
Za Nami wydarzenie promujące lokalnych przedsiębiorców oraz placówki edukacyjne jako odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez złotowską młodzież, która w ankiecie wskazała, że wybiera szkołę ponadpodstawową nie myśląc o dalszych krokach – wykonywanej w przyszłości pracy.
W debacie dot. przyszłości polskiej gospodarki i aktywizowania młodych udział wzięli: Burmistrz Miasta Złotowa - Pan Adam Pulit, Starosta Złotowski - Pan Ryszard Goławski, Prezes Zarządu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzającej Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną - Pan Mirosław Kamiński, Dyrektor Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile – dr Paweł Owsianny, przedstawiciel firmy TERG S.A. Media Expert – Pan Marek Buczkowski, przedstawiciel firmy UNIMETAL sp. z o.o. Złotów – Pan Przemysław Turuk.
Dziękujemy osobom biorącym udział w debacie za inspirujący przekaz, z którego wybrzmiewało doświadczenie i zrozumienie problemu, wystawcom za poświęcony czas i zaangażowanie oraz przybyłym gościom i uczniom szkół za obecność.
Wszystkie działania są realizowane w ramach projektu pod nazwą Złotów. Wielkopolskie Zdroje finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i budżetu Państwa.